В США провели масштабні навчання для захисту від хакерів

16.08.2018 16:36 0

В США провели масштабні навчання для захисту від хакерів

США провели загальнонаціональні кібернавчання.
Під час навчань вдалося налагодити зв'язок між приватним сектором, місцевою владою і федеральним урядом, передає daily-news.com.ua
На цьому тижні США провели триденні загальнонаціональні кіберученія з безпеки виборів. Про це повідомило міністерство внутрішньої безпеки країни.
"Ці триденні навчання, перші подібного роду, повинні допомогти МВБ, нашим федеральним партнерам, офіційним представникам виборчих комісій на рівні штатів і на місцевому рівні, а також приватним постачальникам (обладнання для виборів — ред.) Розробити найкращу практику щодо поліпшення планування на випадок кіберінцідентов , щодо поліпшення підготовки, ідентифікації, реагування і відновлення ", — заявили в міністерстві.
Відзначається, що в навчаннях взяли участь 44 штату з 50 і столичний округ Колумбія, а також Пентагон, Мін'юст, офіс директора національної розвідки, Агентство національної безпеки, кіберкомандування ВС США та інші організації.
"Сценарій грунтувався на комбінації дійсних подій по всьому світу, а також на потенційні ризики для інфраструктури виборів", — вказали в МВБ США.
За заявою міністра внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен, результати навчань були позитивними, вдалося налагодити зв'язок між приватним сектором, місцевою владою і федеральним урядом.
Читайте також: Держдеп США заявив, що Росія вивела на орбіту супутник, який поводиться аномально
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Основные типы АКБ Огромный выбор картинок для вашего рабочего стола Всё для футбола: качественная одежда и обувь Лучший интернет магазин для покупки современных гаджетов Микронаушник – новое слово в старых технологиях

Последние новости