Біткоїн «в законі»: українські фінансові регулятори планують визнати криптовалюту

14.08.2018 16:07 0

Біткоїн «в законі»: українські фінансові регулятори планують визнати криптовалюту

Українські фінансові регулятори планують визнати криптовалюту фінансовими інструментами такими як акції, облігації, векселі тощо.
Про це пвідомляє daily-news.com.ua з посиланням на Голову Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) Тимура Хромаєва.
"Криптоодиниці — це, швидше за все, фінансові інструменти, вони не є засобом платежу. Вони є засобом обліку та накопичення. Це більше схоже на акцію, облігацію, вексель. Ми плануємо законодавчо визнати криптовалюти фінансовими активами і дозволити людям інвестувати і використовувати ці фінансові інструменти", — повідомив Хромаєв.
Як зазначив він, такої позиції по криптовалюті дотримуються не тільки в Україні — Швейцарія, Мальта, Гібралтар і інші країни Європи стають на шлях законодавчого визнання і впровадження регуляторної бази по криптовалюті.
Читайте також: Тіньовий ринок хліба в Україні оцінюється в 60%
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Смесители и гранитные мойки от ведущего европейского бренда Franke Интернет-магазин роскошного постельного белья Domsky Онлайн-кредит в МайВаллет: преимущества и особенности микрокредитов Луковицы цикламена для вашего сада Низкие ставки и высокие выигрыши в казино Вулкан

Последние новости