• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

КНДР відхилила пропозиції щодо ядерного роззброєння: яку відповідь дасть США

11.08.2018 12:01 0

КНДР відхилила пропозиції щодо ядерного роззброєння: яку відповідь дасть США

Влада Північної Кореї (КНДР) відхилили всі пропозиції Сполучених Штатів Америки (США) з ядерного роззброєння Корейського півострова.
Про це повідомляє СобКОр.нет з посиланням на американські ЗМІ.
Відзначається, що Сполучені Штати зробили конкретні пропозиції КНДР про початок і кінцевій точці ядерного роззброєння. Однак в Пхеньяні всі пропозиції США щодо денуклеаризації назвали "бандитськими".
Оскільки після саміту президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина не було ніяких тимчасових рамок і будь-яких конкретних обіцянок про денуклеаризації, тепер це дозволяє обом сторонам інтерпретувати усну угоду на свій розсуд.
Зокрема Пхеньян вказує на жести доброї волі, які вони вже зробили, зупинивши випробування ракет і передавши останки американських солдатів в США. Тепер Північна Корея наполягає, що США повинні скасувати раніше введені санкції проти країни. А також — підписати мирний договір. І тільки після цього КНДР буде робити кроки по ядерному роззброєнню.
"Продовження переговорів між Сполученими Штатами та Північною Кореєю залежить від готовності Вашингтона зробити" сміливий крок "і погодитися на мирний договір з Пхеньяном", — передає СобКор.нет.
Читайте також: санкції США проти Росії можуть прийняти в якості поправок до держбюджету
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Канадский дом по украинской цене Лучшая трубопроводная арматура Мгновенные займы на карту без отказа любому украинцу Почему стильные туфли так популярны в Индии? Солнечные батареи как альтернативный вид электроэнергии

Последние новости