КНДР відхилила пропозиції щодо ядерного роззброєння: яку відповідь дасть США

11.08.2018 12:01 0

КНДР відхилила пропозиції щодо ядерного роззброєння: яку відповідь дасть США

Влада Північної Кореї (КНДР) відхилили всі пропозиції Сполучених Штатів Америки (США) з ядерного роззброєння Корейського півострова.
Про це повідомляє СобКОр.нет з посиланням на американські ЗМІ.
Відзначається, що Сполучені Штати зробили конкретні пропозиції КНДР про початок і кінцевій точці ядерного роззброєння. Однак в Пхеньяні всі пропозиції США щодо денуклеаризації назвали "бандитськими".
Оскільки після саміту президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина не було ніяких тимчасових рамок і будь-яких конкретних обіцянок про денуклеаризації, тепер це дозволяє обом сторонам інтерпретувати усну угоду на свій розсуд.
Зокрема Пхеньян вказує на жести доброї волі, які вони вже зробили, зупинивши випробування ракет і передавши останки американських солдатів в США. Тепер Північна Корея наполягає, що США повинні скасувати раніше введені санкції проти країни. А також — підписати мирний договір. І тільки після цього КНДР буде робити кроки по ядерному роззброєнню.
"Продовження переговорів між Сполученими Штатами та Північною Кореєю залежить від готовності Вашингтона зробити" сміливий крок "і погодитися на мирний договір з Пхеньяном", — передає daily-news.com.ua.
Читайте також: санкції США проти Росії можуть прийняти в якості поправок до держбюджету
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт и обслуживание кондиционеров по доступной цене Электробезопасность системы – автоматы защиты и устройства защитного отключения Качественное постельное белье в разных расцветках Все для маникюра здесь Твой надежный домашний помощник

Последние новости