• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Продаж найбільшого родовища сланцевого газу в Україні: скільки грошей отримає бюджет

10.08.2018 22:03 1

Продаж найбільшого родовища сланцевого газу в Україні: скільки грошей отримає бюджет

Кошти, які офшор Yuzgas B.V. заплатить за частку в 90% у ТОВ «Надра Юзівська» – оператора-інвестора угоди про видобуток сланцевого газу на Юзівській площі в Донецькій та Харківській областях – не потраплять до бюджету.
Як повідомляє СобКор.нет, кошти компанії Yuzgas BV за право входження в угоду про розподіл продукції Юзівської площі не будуть перераховані до державного бюджету, а будуть спрямовані компанії «Надра України». Про це йде мова у документах, які були роздані урядовому комітету на засідання 9 серпня. Всього голландський офшор Yuzgas B. V. за 90% власності в «Надра Юзівській» обіцяє заплатити 40 млн доларів (близько 1,08 млрд грн), але гарантовано з цієї суми буде сплачено лише 10%.
Ще в 2016 році після оголошення Yuzgas B.V. переможцем конкурсу з відбору учасника для спільного з видобутку газу на Юзівській площі, фірма перерахувала $0,80 млн, а ще $3,20 млн обіцяє сплатити протягом 15 днів після рішення уряду про передачу їй прав в «Надра Юзівська». Решту $36 млн фірма заплатить, якщо видобуток газу буде відповідати певним обсягам.
Також нова угода з інвестором передбачає зменшення його фінансових зобов’язань – з $410 млн інвестицій у розвиток родовища до $200 млн.
Читайте також: Представник Президента України в Криму зробив гучну заяву про засуху на півострові
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Высококачественные каркасные дома Купить солнцезащитные очки Игровой слот «Quick Hit» Эффективная SEO стратегия Услуги мастерской дизайна Мадиз

Последние новости