Нові Білорусько-Турецькі домовленості: яку вигоду може отримати Україна

10.08.2018 18:55 0

Нові Білорусько-Турецькі домовленості: яку вигоду може отримати Україна

Білорусь і Туреччина обговорюють створення вантажного сполучення по річці Дніпро, включаючи будівництво річкового порту в селищі Нижні Жари Гомельської області.
Про це пише daily-news.com.ua з посиланням на повідомлення посольства Білорусі в Туреччині.
«Даний порт в перспективі може стати великим транзитним вузлом, що з'єднує східну і західну частини нового Шовкового шляху з Китаю до Європи. Реалізація даного проекту може створити для Білорусі нові можливості по організації експортно-імпортних поставок товарів, поліпшити логістику білоруських вантажів, забезпечити додаткові валютні надходження в бюджет, створити нові робочі місця і в цілому сприятиме зростанню конкурентоспроможності продукції білоруських підприємств », — заявили в посольстві.
На нинішньому етапі проектом зацікавилися три турецькі компанії, представники яких на рівні провідних профільних співробітників входять до складу турецької делегації.
Читайте також: Представник Президента України в Криму зробив гучну заяву про засуху на півострові
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Аренда самосвалов и тяжелой спецтехники на выгодных условиях Итальянская автомобильная классика от салона Италмоторс Ресторан Black Market – рай для гурманов Медицинское оборудование для клиник Юридические услуги для бизнеса

Последние новости