Правила виїзду з дитиною за кордон змінилися

09.08.2018 16:27 0

Правила виїзду з дитиною за кордон змінилися

Спрощуються правила виїзду для дітей за кордон
Нагадаю, що з 1 квітня 2018 року для того, щоб дитина поїхала за кордон, вона повинна мати свій паспорт. Цей паспорт діє чотири роки, тільки за ним дитина може виїжджати. Але ми маємо іншу проблему: сім’я розходиться і, наприклад, мати не має можливості поїхати з дитиною на відпочинок. Ми мали багато випадків, коли той, хто не проживає з сім’єю, продавав нотаріально засвідчені дозволи тому, хто залишався з дитиною. Це була ганебна практика.
Тепер у певних випадках цей дозвіл не потрібен
Коли борг зі сплати аліментів у людини, яка пішла з сім’ї, перевищує чотири місяці.
Зараз діє норма, коли це шість місяців, але з 28 серпня буде чотири місяці. Якщо дитина з інвалідністю або є тяжкохворою, то заборгованість може бути не більше трьох місяців.
Береться до уваги, чи повідомлена людина, яка пішла з сім’ї. Їй має бути надісланий рекомендований лист про те, що дитина їде за кордон. Наприклад, якщо матір залишилася з дитиною, вона має знати, де перебуває батько.
Якщо нічого про батька невідомо, інформування непотрібне.
Важливо подбати про те, щоб була довідка з державної виконавчої служби або від приватного виконавця, що в того, хто пішов із сім’ї, є заборгованість. Якщо є довідка про заборгованість, нотаріальний дозвіл не потрібен – можна просто їхати відпочивати з дитиною за кордон.
Якщо батько сплачує аліменти, бере участь у вихованні дитини, але не дає дозволу для виїзду дитини за кордон
У цьому випадку потрібно звернутися до органу опіки та піклування або до суду, отримати відповідне рішення про те, що матір, яка залишилася з дитиною, має право їхати з нею за кордон. Встановлено, що з 28 серпня 2018 року такі суди будуть проходити в пришвидшеному режимі  — це має бути не більше двох місяців.
Ми пішли назустріч тому, хто зараз залишається не в сім’ї. Наприклад, батько, який пішов із сім’ї, має право виїхати з дитиною за кордон на відпочинок у таких випадках:
Коли не має боргів зі сплати аліментів, добросовісно їх сплачує, бере участь у розвитку дитини. В такому випадку він сам направляє запит матері і каже, що хоче поїхати з дитиною. Якщо він протягом десяти днів не отримує відповідь, має право звертатися до суду та піднімати питання про те, щоб він поїхав із дитиною. Якщо ж матір сама дає нотаріальний дозвіл, батько, який пішов із сім’ї, будучи добросовісним платником і вихователем дитини, їде з нею відпочивати.
Суспільні роботи
Зараз вони призначаються на строк до 225 годин, але можливе повторне призначення. Відповідно до нового пакету законів це буде 460 годин суспільних робіт і теж можливість повторного призначення. Ми будемо штрафувати тих, хто має не шість місяців заборгованості, а чотири. Ті, хто кажуть, що немає роботи, майна, — будь ласка, йдіть на суспільні роботи. Так ви зможете допомогти місту та громаді, прибрати територію, а ці кошти ще й підуть дитині.
Зараз ми запроваджуємо ряд важливих обмежень, зокрема вони стосуються чиновників, державних службовців. Ті, хто мають борги зі сплати аліментів понад 12 місяців, можуть взагалі позбутися своєї посади. Якщо в людини є борг зі сплати аліментів понад шість місяців, вона не може балотуватися на певні виборні посади.
Читайте також:Порошенко наказав підготувати нову резолюцію щодо статусу Криму
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Санитарно-техническое оборудование Восточные боевые искусства: персональные и групповые занятия Системный интегратор SolidHome Ресторан «Феникс» роскошное заведение для свадьбы Скважинные насосы для водоснабжения в доме

Последние новости