П’ять природних способів заспокоїти свої нерви

06.08.2018 19:45 0

П’ять природних способів заспокоїти свої нерви

Споживання трав'яних настоїв і практика різних методів релаксації, таких як йога, — відмінні способи природного заспокоєння тіла і повного контролю над емоціями.
daily-news.com.uaвирішив з'ясувати, як перемогти на сполох в домашніх умовах.
Які види тривоги бувають?
Внутрішня тривога — це психічний стан, що характеризується величезним напруженням, неспокоєм і крайньої незахищеністю. Мало хто з нас знає, що існує кілька типів тривоги. Як правило, вона ділиться на два основних типи: адаптивне занепокоєння і патологічне занепокоєння.
Перше з них — природний адаптивний механізм нашого тіла, який дозволяє нам бути активними і настороженими перед обличчям стресових подій. Це, отже, реакція на реальну загрозу з високим ступенем ймовірності.
Тим часом, патологічна тривога йде набагато далі, ніж справжня загроза. Вона супроводжується сильними емоційними і психічними розладами, які підсилюють внутрішню тривогу і призводять до розвитку неврозу.
стрес
Насправді страх — невід'ємні елементи людського життя. Він дуже корисний в повсякденному житті — допомагає вам залишатися насторожі в надзвичайних ситуаціях і змушувати нас діяти більш обережно в певних ситуаціях.
Однак ви можете контролювати страх і тривогу. Є багато природних методів, які допомагають контролювати напругу і зберігати холоднокровність в дуже стресові моменти. Дізнайтеся більше про це і дізнайтеся шлях до гармонійної і мирного життя, вільної від шкідливих і руйнівних емоцій.
Внутрішня тривога — найпопулярніші типи тривоги
Ми дізнаємося, що страх, як правило, розділений на адаптивну і патологічну тривогу, давайте більш детально розглянемо різні типи внутрішньої патологічної тривоги. Серед інших можна виділити:
• Панічні атаки, під час яких симптоми набагато сильніше, ніж під час звичайної адаптивної тривоги, і вони можуть привести до серйозних психічних і фізичних розладів.
• Обсесивно-компульсивний розлад, т. Е. Тривожні і гнітючі думки, сильне передчуття або страх, що станеться щось жахливе. Такі симптоми негативно впливають на наше повсякденне поведінку.
• Фобії, або, коли страх фокусується на конкретних об'єктах, явищах, подіях, ситуаціях або видах діяльності, які зазвичай не є небезпечними. Однак для людини вони є джерелом серйозної панічної атаки.
• Посттравматичний стресовий розлад (так зване, яке виникає в результаті виживання травматичних ситуацій, особливо в дитинстві. Тіло не може забути про страшний або небезпечному досвіді, і пам'ять циклічно повторюється, і від неї дуже важко позбутися.
5 природних методів для полегшення тривоги
1. Настій валеріани
Валер'яна, є травою, яка протягом багатьох років широко використовується в народній і традиційній медицині як ліки із заспокійливим і розслаблюючим ефектом.
Численні наукові дослідження доводять, що речовини, що містяться в кореневищах цієї рослини, безпосередньо впливають на нейротрансмиттер ГАМК в головному мозку — що грає ключову роль в стресових ситуаціях і відповідає за здатність підтримувати нерви навіть у найскладніших ситуаціях.
стрес
Валер'яна також допомагає розслабитися після довгого дня, усуває стрес і налагоджує внутрішній мир і гармонію. Рекомендується прінімамать валеріану вранці або вдень.
2. Йога — природна розслаблююча терапія
Індивідуальні асани йоги і дихальні вправи допомагають зняти внутрішню тривогу. Регулярна практика йоги приносить багато переваг нашого тіла, як фізичній, так і психологічному.
Щоденні заняття йогою фантастично знімають стрес і нервову напругу. Природно, вони усувають рівень кортизолу в крові, так званий стрес-гормон, який в надлишку призводить до поступового руйнування організму.
Практика йоги допомагає заспокоювати нерви, заспокоювати і відновлювати внутрішню гармонію, а також покращує гнучкість м'язів і посилює функції дихальної системи.
3. Настій ромашки
Хоча настій ромашки в першу чергу допомагає вирішити проблеми з травленням, варто знати його деякі інші дії, а саме розслаблюючі і заспокійливі. Чашка цього трав'яного чаю сильно заспокоює внутрішнє напруження, ефективно бореться зі стресом, надає релаксуючу дію і допоможе вам заснути.
4. Настій селери
Регулярне споживання настоянки селери два рази в день ефективно бореться з внутрішньою тривогою і допомагає відновити спокій і повний контроль над нервами та емоціями.
Вся таємниця полягає в складі поживних речовин селери — це цінне джерело калію і фолієвої кислоти, речовин, які природним чином зміцнюють нервову систему.
Рекомендується приймати настій селери два рази в день — вранці і вдень або ввечері.
5. Настій листя базиліка
Регулярне вживання настою з базиліком фантастично зміцнює нервову систему і допомагає підтримувати здоровий емоційний настрій. Завдяки цьому ми можемо уникнути тривожних розладів, полегшити симптоми стресу і відновити внутрішній нервовий баланс.
стрес
Більш того, цей напій значно покращує здоров'я травної системи, запобігаючи появі неприємних і незручних симптомів шлунково-кишкових розладів.
Листя базиліка є цінним джерелом антиоксидантів, які грають ключову роль в процесах зняття стресу. Вони в основному відповідальні за інгібування шкідливого впливу вільних радикалів. Таким чином, вони, природно затримують процес старіння організму і зміцнюють нервову систему.
інгредієнти вливання
• 1 столова ложка висушеного листя базиліка (15 г)
• 1 стакан води (250 мл)
Налийте воду в ємність і додайте столову ложку висушеного листя базиліка, потім доведіть до кипіння. Коли вода почне закипати, зніміть відвар з вогню, накрийте його і дайте йому охолонути близько 7 хвилин.
З першого ж ковтка ви відчуєте приємне розслаблення і відтік негативних емоцій і страхів.
Якщо ви хочете боротися з внутрішньої тривожністю або запобігти ослаблення нервової системи, крім споживання лікувальних чаїв і занять йогою, ви також повинні піклуватися про своєму щоденному раціоні.
Здоровий і збалансований план харчування допоможе вам природним чином зміцнити імунітет організму, його реакцію на стрес і інші зовнішні подразники.
Ключем до того, щоб залишатися здоровим — як фізичним, так і психічним — також є регулярна фізична активність. Щоденне тренування допоможе вам очистити свій розум від негативних емоцій і надмірного напруження. Техніка медитації та релаксації також ідеальна як інструмент для відновлення внутрішньої гармонії і бадьорості.
Читайте також: КНДР продовжує розробку ядерної програми — Рада Безпеки ООН
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественное постельное белье в разных расцветках Насколько безопасна и выгодна дистанционная торговля? Компоненти для сонячних електростанцій Список нотариусов и нотариальных контор в Киеве Wi-Fi антенны и их преимущества

Последние новости