Європейський лоукост оголосив про запуск 4 нових рейсів з України

06.08.2018 15:36 0

Європейський лоукост оголосив про запуск 4 нових рейсів з України

Лоу-кост авіаперевізник Wizz Air повідомив про запуск 4 нових маршрутів з українських регіональних аеропортів — Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького та Міжнародного аеропорту «Харків».
Оголошені сьогодні рейси з України вже в жовтні з'єднають Львів з Вільнюсом і Братиславою, а Харків — з Гданськом і Вроцлавом. Ціни на нових маршрутах обіцяють встановити від 299 грн.
daily-news.com.ua повідомляэ, що протягом перших 7 місяців 2018 Wizz Air перевезла на українському маршрутах вже понад 700 тисяч пасажирів. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року, що робить WIZZ першим найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні.
Wizz Air — найбільший лоу-кост авіаперевізник у Центральній та Східній Європі, що пропонує рейси по більш ніж 600 маршрутах з 25 баз, поєднуючи 141 напрямок в 44 країнах. Флот авіакомпанії складається з 104 літаків Airbus A320 і A321.
Читайте також: КНДР продовжує розробку ядерної програми — Рада Безпеки ООН
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Виды материалов для звукоизоляции Играть на Casino Rox, чтобы отдыхать Эффективные упражнения для ног, бёдер и ягодиц Санаторий Шахтер: цены, доступные каждому Новейшие кондиционеры по доступной цене

Последние новости