Другий етап пенсійної реформи: чого чекати українцям

02.08.2018 16:47 0

Другий етап пенсійної реформи: чого чекати українцям

На другому етапі реформи відбудеться підвищення пенсій людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату
Підвищення пенсій людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, відбудеться вже в цьому році. Про це сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає daily-news.com.ua.
За його словами, наступний етап пенсійної реформи — підвищення пенсій людям, які мали великий страховий стаж, але низьку зарплату.
"Підвищення пенсій тим людям, які мають великий трудовий стаж і маленькі заробітні плати, з якими вони виходили на пенсію, і тому мають невеликі пенсійні виплати — це наступний етап пенсійної реформи. Зокрема, необхідно внести зміни до чинного законодавства. Є звернення президента України до уряду з цього приводу, є відповідні ініціативи уряду ", — розповів він.
Також зазначив, що в Кабінеті міністрів немає дискусії, потрібно підвищувати пенсії чи ні.
"Все залежить від фінансових можливостей української економіки, від наявності фінансового ресурсу Пенсійного фонду України", — заявив Розенко.
Читайте також: Розстріляний табір миротворців у Конго, яка доля українських військових
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Модели на любой вкус Летние шины. Как правильно сделать выбор Помощь в выборе специалистов в разных сферах медицины Где заказать оборудование для шведского стола? Первые кредиты онлайн в Украине

Последние новости