МЗС України жорстко відреагувало на заяву угорського прем’єра

02.08.2018 13:35 0

МЗС України жорстко відреагувало на заяву угорського прем’єра

Міністерство закордонних справ України вважає неприйнятними висловлювання прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо північноатлантичних устремлінь України. Про це повідомляє daily-news.com.ua з посиланням на прес-службу українського зовнішньополітичного відомства.
У повідомленні сказано, що 31 липня в МЗС викликали тимчасового повіреного в справах Угорщини в Україні Ласло Паппа і поінформували його про необхідність припинити дії, що руйнують двосторонні відносини, а також висловили протест щодо недружніх кроків Будапешта по відношенню до України.
"Зокрема, відзначається неприйнятність останніх заяв прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України, які істотно дисонують з політикою Європейського союзу і, в значній мірі, відображають підходи країни-агресора", — додали у відомстві.
Крім того, в МЗС вважають, що Угорщина "вибрала конфронтацію і пряме втручання у внутрішні справи України замість співпраці".
Читайте також: Розстріляний табір миротворців у Конго, яка доля українських військових
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Снасти и удилища для рыбалки Зубная паста Марвис — гарантия ослепительной улыбки В клубе Вулкан игровые автоматы раздают джек-поты Как утеплить жилье? Разновидность водостоков и их применение

Последние новости