В Грузії стартували масштабні навчання НАТО

01.08.2018 10:26 0

В Грузії стартували масштабні навчання НАТО

У Грузії 1 серпня починаються багатонаціональні військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018.
Про це повідомляє daily-news.com.ua з посиланням на сайт Міністерства оборони Грузії.
У навчаннях візьмуть участь 3000 військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів: Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану. і Вірменії. Цього разу в навчанні також братимуть участь авіаційна підтримка США та бронетранспортери Німеччини.
"Ці навчання проводяться в Грузії вже четвертий раз і спрямовані на підвищення кваліфікації в оборонних та наступальних операціях; підвищення готовності та сумісності з країнами-членами та країнами-партнерами НАТО; а також роблять внесок у підтримку стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні", — йдеться у повідомленні.
Сценарій навчань включає командування, штабні та польові тренування з живим вогнем, маневри та елементи бойової підтримки в оборонних та наступальних операціях.
Раніше США перекинули на навчання в Грузію з Європи військову техніку, включаючи бронетранспортери "Stryker", бойові машини піхоти "Bradley" і п'ять танків "Abrams" (M1A2).
Техніка була доставлена морським шляхом з порту Констанца в Румунії в грузинський порт Поті. Також у навчаннях будуть задіяні американські бойові вертольоти AH-64 Apache і UH-60 Black Hawk.
Нагадаємо, що вертолітники ВСУ показали потужну атаку на умовного противника
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Продажа оборудования для видеонаблюдения Увлекательные игры в браузере на денежные ставки Футболки с логотипом в Киеве – заказать на сайте deksgroup.com Покупка вакуумных прокладок и других запчастей для сеялок Gaspardo MTR Шапки зимой 2018 года – что носить?

Последние новости