Подорожчає газ і мобільний зв'язок. Чого ще чекати українцям у серпні

31.07.2018 15:17 2

Подорожчає газ і мобільний зв'язок. Чого ще чекати українцям у серпні

У серпні українців чекають кілька важливих змін. "daily-news.com.ua" розбирався, що станеться в цьому місяці
Подорожчання газу для підприємств
З 1 серпня 2018 року зросте ціна на газ для промислових споживачів, які купують "блакитне паливо" на умовах передоплати. НАК "Нафтогаз України" оприлюднив прейскурант на природний газ.
У порівнянні з липнем газ подорожчає на 1,8% (на 177,6 грн). Тобто в підсумку ціна з ПДВ підніметься до 10 тис. 130,4 грн за 1 тис. Куб. м.
Такі умови покупки діють для споживачів, які купують газ по передоплаті обсягом понад 50 тис. Куб. м в місяць при відсутності боргів перед компанією, а також для 100% -них фірм- "дочок" НАК.
Для інших покупців ціна виросте на 1,7% (на 189,6 грн) - до 11 тис. 83,2 грн за 1 тис. Куб. м (з ПДВ).
Також Україна переходить від місячної до добової балансуванню газу з 1 серпня.
В цей же день закінчується дія спецобязательства НАК Нафтогаз України, за якою ціна газу для населення залишалася незмінною і нижче ринкової.
Зростання тарифів в Києві
1 серпня повинен остаточно завершитися перехід від Київенерго до нового комунальному підприємству - Киевтеплокоммуненерго, через що в столиці ніяк не включать гарячу воду. Киевтеплокоммуненерго стало виконавцем послуг з теплозабезпечення та подачі гарячої води після того, як в травні цього року КМДА завершило угоду з Кевенерго. Однак виникла суперечка, хто повинен оплачувати існуючі борги.
Нові тарифи Киевтеплокоммуненерго будуть діяти з 1 серпня до 31 грудня цього року За даними київської влади, це не дуже позначиться на платіжках, оскільки зростання тарифів незначний.
Електроенергія для споживачів подорожчає на 4,51 коп. - з 178,32 коп / кВт / год до 182,83 коп / кВт / год
Виробництво теплової енергії для послуг з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для населення подорожчає на 4 копійки - з 783,05 до 783,09 грн / Гкал
Для релігійних організацій тариф на опалення і гарячу воду складе 476,04 грн / Гкал
Для бюджетних організацій - 1185,21 грн / Гкал
Для інших споживачів - 1184,57 грн / Гкал.
Vodafone Україна підвищить тарифи для корпоративних клієнтів
З 1 серпня "Vodafone Україна" підвищить тарифи для корпоративних абонентів в 1,5-2 рази, найбільше вартість абонплати зросте для тих, які користувалися найдоступнішими тарифами.
Мобільний оператор примусово переведе своїх корпоративних абонентів на нові тарифні плани, закривши при цьому 18 тарифних планів для корпоративних абонентів.
Зокрема оператор закриває дві лінійки тарифів: "Офіс 30 + / 50 + / 90 + / 150 +", "Офіс 10/20/30/40/50/80/90". Для абонентів цих тарифів ціни виростуть більш ніж в 2 рази. Наприклад, абонентам з тарифом "Офіс 30+" доведеться платити 70 гривень, а абонентам з тарифів "Офіс 50" - 110 гривень.
Також "Vodafone Україна" закриє тарифи "Смарт Офіс 20/40/60/100/160/220" і "Смарт Офіс 3G". Абонентам, які користувалися недорогими тарифами "Смарт Офіс 20/40/60". З 1 серпня доведеться платити значно більше: 40 грн, 70 грн і 120 грн відповідно.
Для абонентів з тарифами "Смарт Офіс 100/160/220" ціни виростуть в середньому на 75%.
З'являться списки вступників до вузів
1 серпня Міносвіти оприлюднить список вступників. В електронних кабінетах буде змінено статус заяв. У разі позитивного рішення - з'явиться повідомлення, що абітурієнт рекомендований до зарахування. Після цього необхідно здати оригінали документів до приймальної комісії обраного ВНЗ до 18:00 6 серпня. Після отримання вузом документів - з'явиться підтверджує надходження статус "Включений до наказу".
Після наказу МОН укладається договір з абітурієнтом.
Якщо до цього часу надходить не подасть оригінали, то він втратить право в цьому році на зарахування (переклад) на навчання за державним замовленням.
Також у відомстві зазначили, що якщо абітурієнт не пройде на бюджет або не захоче вчитися там, де отримав рекомендацію на бюджетне місце, то може вибрати контрактне навчання. А також, що кожен вступник, який не пройшов на бюджет, автоматично бере участь в конкурсі на контракт за всіма своїми заявами.
Відключення аналогового ТБ
Кабмін постановив, що з 1 серпня відключать від аналога Київ і Кіровоградську область, а з 1 вересня - всю Україну.
Вже 1 серпня всі глядачі в Києві та Кіровоградській області, які отримували аналоговий сигнал з ефіру і мають телевізори старого зразка, не зможуть без телетюнерів переглядати телевізійні програми.
У четвер, 26 липня на засіданні Нацради були внесені доповнення та рекомендації з розпорядженням Кабміну, щоб аналогове мовлення не відключалася на територіях Чернігівській, Харківській та Сумській областей, де існують "ризики інформаційного впливу з боку Росії", і щоб це відключення до 31 грудня не поширювалося на місцеві телекомпанії, які не мають цифрових ліцензій.
"Країна" вже розповідала, з чим пов'язаний ініціативи переходу на "цифру" в передвиборний період. Це дозволить владі звузити вплив найбільших телеканалів, які непідконтрольні адміністрації президента.
Інші нововведення
Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) починає свою роботу з 1 серпня 2018 року. Держорган буде координувати роботу 13 морських портів і здійснювати безпеку судноплавства.
Про це повідомила прес-служба відомства на офіційній сторінці в Facebook.
З 1 серпня в Україні вводять електронний кабінет для автоперевізників. У ньому будуть записані всі дані про перевізника, його ліцензії і маршрутах, а також на рахунок накладених штрафів або стягнень.
Нацбанк вводить з 1 серпня плату за підкріплення кас банків монетами номіналом 10 і 50 коп. До цього підкріплення кас банків монетами було безкоштовним.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какой же праздник без салюта? Поиск профессиональных врачей по городам Интернет магазин комплектующих для ноутбука Запасные части для стиральных машин с доставкой по Украине Где заправлять картриджи?

Последние новости