У Німеччині пасажирів поїзда евакуювали через невідому речовину

30.07.2018 13:46 0

У Німеччині пасажирів поїзда евакуювали через невідому речовину

У німецькому місті Ашаффенбург в Баварії евакуювали пасажирів швидкісного експреса (Intercity-Express, ICE) після виявлення в одному з вагонів чашки Петрі (різновид лабораторного посуду) з невідомою речовиною.
Як відзначило видання "daily-news.com.ua", що поїзд слідував з баварського міста Вюрцбург до Франкфурту-на-Майні в Гессені.
"Через деякий час після відправки один з пасажирів виявив у вагоні підозрілу ємність і повідомив про це в пожежну службу. Поїзд зупинили на найближчій станції і евакуювали весь склад", - йдеться в повідомленні.
На місце інциденту прибула поліція і пожежники. Фахівці перевірили повітря в вагонах на наявність речовин, які могли б загрожувати здоров'ю пасажирів, але нічого не виявили.
Згідно з попередніми даними правоохоронців, жоден з пасажирів не поскаржився на погане самопочуття. Чашку Петрі доставили в лабораторію для вивчення, а вагон, в якому вона була виявлена, відчепили від складу.
Через дві години потяг продовжив свою подорож без відповідного вагона.
Читайте також: на Херсонщині африканська чума «косить» свиней
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему торговля продуктами питания посредством blockchain - это будущее? Качественные керамические обогреватели, полотенцесушители и прочее оборудование Кто сейчас берется за доработку сайта? Пластиковые окна по доступным ценам в Днепре Пассажирские перевозки для вашего комфорта

Последние новости