У Німеччині пасажирів поїзда евакуювали через невідому речовину

30.07.2018 13:46 0

У Німеччині пасажирів поїзда евакуювали через невідому речовину

У німецькому місті Ашаффенбург в Баварії евакуювали пасажирів швидкісного експреса (Intercity-Express, ICE) після виявлення в одному з вагонів чашки Петрі (різновид лабораторного посуду) з невідомою речовиною.
Як відзначило видання "daily-news.com.ua", що поїзд слідував з баварського міста Вюрцбург до Франкфурту-на-Майні в Гессені.
"Через деякий час після відправки один з пасажирів виявив у вагоні підозрілу ємність і повідомив про це в пожежну службу. Поїзд зупинили на найближчій станції і евакуювали весь склад", - йдеться в повідомленні.
На місце інциденту прибула поліція і пожежники. Фахівці перевірили повітря в вагонах на наявність речовин, які могли б загрожувати здоров'ю пасажирів, але нічого не виявили.
Згідно з попередніми даними правоохоронців, жоден з пасажирів не поскаржився на погане самопочуття. Чашку Петрі доставили в лабораторію для вивчення, а вагон, в якому вона була виявлена, відчепили від складу.
Через дві години потяг продовжив свою подорож без відповідного вагона.
Читайте також: на Херсонщині африканська чума «косить» свиней
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать аудиторскую компанию Эффективная мазь при растяжении Чем может порадовать смартфон iPhone XR White Качественные спортивные тайтсы от ForFitness Лучшие радиаторы для отопления вашего дома

Последние новости