Міністерство оборони України прийняло рішення про підвищення грошового забезпечення військових

30.07.2018 12:39 0

Міністерство оборони України прийняло рішення про підвищення грошового забезпечення військових

Міністерство оборони України прийняло рішення про підвищення грошового забезпечення військових з 1 жовтня 2018 року і звернулося до уряду з метою збільшити фінансування з бюджету в сумі 4,5 млрд грн.
Відповідний лист за підписом глави Міноборони Степана Полторанка було направлено премьер-міністру Володимиру Гройсману, передає "daily-news.com.ua".
"На початку 2016 року мінімальне грошове забезпечення військових становило 7 тис. грн. У той час це була достатньо значна сума, на яку припадало близько п'яти розмірів мінімальної заробітної плати і майже 1,6 розміру середньої зарплати по країні. Підвищення соцстандартів з 1 січня 2017 року призвело до погіршення матеріального становища військовослужбовців, що спровокувало відтік військовослужбовців", - йдеться в повідомленні.
Грошове забезпечення військовослужбовців першого року служби становить 7,5 тис. грн при середній зарплаті по країні 8,7 тис. грн.
Зазначається, що на цей час опрацьовується питання про збільшення з 1 жовтня 2018 року мінімального грошового забезпечення рядовому складу - до 9 тис. грн., офіцерському складу - до 15,3 тис. грн.
"Для виплати грошового забезпечення в другому півріччі 2018 року потрібен додатковий фінансовий ресурс у сумі 4,5 млрд, що необхідно врахувати під час доопрацювання показників витрат держбюджету на 2018 рік", - зазначили в Міноборони.
У відомстві підкреслили, що недостатній рівень грошового забезпечення є основною причиною звільнення військових після закінчення контракту. Так, з січня до червня звільнилося 11 тис. офіцерів і контрактників, які мали військовий досвід, ще 18 тис. мають звільнитися до кінця 2018 року.
Нагадаємо, підвищення "мінімалки" в Україні: як зміняться ціни з ростом зарплат
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественных полотенец из натуральных материалов Качественные комплектующие для скутеров Ателье по ремонту и пошиву одежды в Киеве Winx Club на Rozetka.ua Минеральная вата в Ужгороде

Последние новости