Церковь призывает не отмечать Хеллоуин

30.10.2017 18:02 1

Церковь призывает не отмечать Хеллоуин

Участие христианина в таких мероприятиях связано с серьезным духовным вредом
Комиссия по делам душепастырства семей Римо-католической Церкви в Украине выдала Коммюнике об опасности участия в праздновании так называемого «Хеллоуина», передает СобКор.
В документе отмечается, что празднование «Хеллоуина» является продвижением магии, оккультизма, сил тьмы и смерти, а участие христианина в таких мероприятиях связано с серьезным духовным вредом.
Предлагаем полный текст Коммюнике (на языке оригинала).
«Дорогі Брати і Сестри!
Через декілька днів Католицька Церква святкуватиме урочистість «Усіх Святих» (1 листопада), а також особливо буде молитися за померлих у День спомину усіх вірних померлих (2 листопада).
У ці дні можемо узріти Церкву в усій її повноті: мандруюча Церква - це християни, які ще крокують дорогою віри, страждальна Церква – це померлі брати і сестри, які потребують наших молитов, щоб в повноті радіти спогляданням Бога, і прославлена Церква – це святі, які вдивляються в Боже обличчя і які заступаються за нас. У ці дні особливо сповідуємо віру в спілкування святих і у вічне життя.
З непокоєм зауважуємо, як в останніх роках все більше і більше набирає популярності інше «свято» - Хелловін, який має коріння у кельтських язичницьких практиках. Багато молодих людей під час різних розваг перевдягаються в костюми злих духів, мертвих, смерті ітп. Святкування «Хелловіну» не має нічого спільного з християнською істиною про «спілкування святих», натомість є промоцією магії, окультизму, сил темряви і смерті. А участь християнина в подібних заходах пов’язана з поважною духовною шкодою.
Усіх віруючих католиків, зокрема молодь, застерігаємо від участі від заходів, де буде відзначатися це свято. Пам’ятаймо, що ми є світлом світу (Мт 5, 14), покликанні до того, щоб творити спільноту Святих, а наш Господь Ісус Христос переміг смерть і є Господом життя!
Єпископ Радослав Змітрович, Голова Комісії у справах душпастирства родин при Конференції Римсько-католицьких єпископів України
отець Роман Лаба OSPPE, директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родинпри Конференції Римсько-католицьких єпископів України».
Как сообщалось ранее, под Хеллоуин бренд Svedka Vodka распространил по интернету проклятие в виде баннерной рекламы, которая преследует пользователей после первого сообщения «ты проклят»,

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный каталог саженцев ягодных растений Технический паспорт на дом Безкоштовна електроенергія для кожного Обучение на косметолога в Киеве у профессионалов Выгодная покупка штамбовой смородины

Последние новости