MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019: цікаві подробиці

26.02.2019 2:48 0

MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019: цікаві подробиці

Співачка MARUV, яка перемогла в Національному відборі на музичний конкурс Євробачення-2019, що відбудеться в Тель-Авіві, не буде представляти Україну.
Про це пише СобКор.
Відомо, що контракт із виконавицею підписано не було.
Співачка справді здобула перемогу в результаті чесної боротьби, однак представник України на міжнародній арені також має певні обов’язки.
Після підписання договору на час конкурсу виконавець стає культурним послом України. Він має доносити не лише власну музику, а й стає виразником думки українського суспільства в світі.
Ще один нюанс виник у зв’язку з правилами музичного конкурсу. Учасник має забезпечити неполітичний характер конкурсу.
Читайте також: Національний відбір на Євробачення: як голосувати
В Facebook генеральний директор «НСТ» Зураб Аласанія прокоментував ситуацію, що склалася.
«Відбір викрив ще одну велику суспільну проблему, що лежить в політичній площині, а не в музичній: концертну діяльність багатьох артистів в країні-агресорі. І це викликало негативний резонанс у частини суспільства. І одночасно – відстоювання результату, разом з відстоюванням такого права іншою частиною суспільства», – написав він.
Відомо, що переговори з наступним кандидатом почнуться уже вранці у вівторок, 26 лютого.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Області застосування профільного прокату Электробезопасность системы – автоматы защиты и устройства защитного отключения Имплантация зубов в Киеве это быстро и безболезненно Магазин штор на любой вкус Где купить качественные серебряные ложки

Последние новости