В Мінсоцполітики повідомили, що ціна на газ для населення неочікувано підскоче

26.09.2018 20:17 0

В Мінсоцполітики повідомили, що ціна на газ для населення неочікувано підскоче

За прогнозом Нацбанку, тарифи на газ для населення підвищаться на 25%. Раніше передбачалося, що ціни на блакитне паливо можуть збільшиться на 23,5% вже з жовтня.
Про це в коментарі журналістам заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає daily-news.com.ua.
"Я не знаю середньої суми по субсидіях, тому що я не знаю, якою буде ціна на газ. Будуть зроблені перерахунки всіх складових тарифів: гарячої води, опалення. Ті цифри, які ми заклали, виходять з прогнозу НБУ. А він передбачає зростання тарифів на 25% ", — сказав він.
За його словами, значного зменшення кількості одержувачів субсидій не передбачається. "Питання в площині підвищення на 50% не обговорювалося. Не думаю, що він з'явиться, з огляду на необхідність коригувати бюджет", — додав Рева.
Читайте також: Компанія Порошенка продає завод "Кузня на Рибальському"
Раніше глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розповів, що уряд України на переговорах з МВФ досягла принципової домовленості про поступове підвищення ціни газу до рівня імпортного паритету до 2020 року.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Преимущества алюминиевых радиаторов для дома Незаменимая помощница на любой кухне – качественная посудомоечная машина Как выбрать строительный фен Качественные и недорогие офисные столы Паробарьер для кровли для чего нужен

Последние новости