В Києві відкрилася незвичайна виставка присвячена оголеному тілу

22.09.2018 19:15 1

В Києві відкрилася незвичайна виставка присвячена оголеному тілу

Український автор зображує жіночу натуру ніжною, підкреслюючи її форми.
Арт-простір Lera Litvinova Gallery представляє персональну виставку Євгена Шаповалова «Оголена в кольорах», повідомляє daily-news.com.ua
Роботи Євгенія Шаповалова доповнюють колекції поціновувачів мистецтва з різних куточків світу. Автор комбінує різні жанри живопису, впевнено поєднуючи абстракцію, ню, пейзажі та натюрморти. У роботах Шаповалова присутні риси кубізму.
— Стиль Євгена Шаповалова — унікальний, його легко дізнатися і неможливо забути. Автор наділений неймовірним почуттям естетики, яке він уміло переносить на полотно, змішуючи кубічні форми зі звичними нам образами, живою і неживою природою. Роботи художника змушують глядача вдивлятися в кожен елемент композиції і шукати серед мозаїки нові деталі, непомітні з першого погляду, — зазначає куратор проекту Леонора Янко.
Творчість Євгена Шаповалова частково можна порівняти з творчістю англійського художника Френсіса Бекона. Обидва художника акцентують увагу глядачів на людському тілі, импровизационно і яскраво зображують натуру людини, додаючи геометричних фігур і скульптурності. Але в той час, як Бекон дотримується похмурого і пригніченого настрою, наповнює роботи відтінками гротеску, деформує частини тіла, спотворює їх, щоб вказати на трагічність існування, Євген Шаповалов намагається зобразити красу людського тіла, піднімаючи його красу. Український автор зображує жіночу натуру ніжною і безпосередній, підкреслюючи її форми.
Читайте також: Британський історик запропонував сміятися над новинами з Росії
Коли: 21 вересня — 14 жовтень
Де: провулок Євгена Гуцала, 3
Вхід вільний.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Зимние женские головные уборы Как выбрать безопасные детские игрушки для ванной? Грузоперевозки по всему миру с Профи Карго сервис За приключениями в Австралию Увлажняющий крем Soir de Lune для избранных

Последние новости