Порошенко зробив гучну заяву про російський флот в Криму

20.09.2018 13:48 1

Порошенко зробив гучну заяву про російський флот в Криму

Порошенко хоче викреслити з Конституції норму, яка дозволяє базування Чорноморського флоту в Криму
Президент України Петро Порошенко наголошує, що з Конституції пропонується вилучити норму, яка дозволяє базування Чорноморського флоту РФ в Україні. Про це він сказав, виступаючи у Верховній Раді зі Щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, пише виданн daily-news.com.ua
Порошенко нагадав, що цього понеділка він своїм указом увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо непродовження чинності договору "про так звану дружбу з Росією". "Міністерство закордонних справ направить ноту до Москви, а я подам до парламенту відповідний законопроект, бо останнє слово в цьому питанні, дорогі мої, за вами, за Верховною Радою України", — наголосив він. Президент підкреслив, що з Конституції України пропонується вилучити норму, яка дозволяє базування Чорноморського флоту РФ в Україні.
"Після того як ми повернемо Крим, російської бази в Севастополі точно більше не буде", — наголосив Порошенко. Він також додав, що наприкінці серпня виконком Співдружності незалежних держав офіційно підтвердив, що Україна закрила представництво при статутних органах "так званої співдружності".
Крім того, розповідаючи про те, що було досягнуто Україною протягом останніх років, глава держави згадав відродження Збройних сил країни, процес надання Українській православній церкві автокефалії та зміцнення позицій української мови.
Читайте також: У Береговому українцям видають угорські паспорти під присягу
"Ми побудували боєздатну армію. Ми повертаємо українській церкви гідне місце в світовому православ'ї. Утверджуєм українську мову — складову сили і успіху нашого народу. І в подальшому будемо робити дієві заходи для зміцнення її державного статусу, посилення і поширення його в усіх сферах суспільного життя", – сказав президент.
"Армія, мова і віра — це не гасло. Це — формула сучасної Української ідентичності. Армія захищає нашу землю. Мова захищає наше серце. Церква захищає нашу душу", – наголосив у своєму виступі П.Порошенко.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Зубная паста Марвис — гарантия ослепительной улыбки Авиабилеты по самым низким ценам За приключениями в Австралию Купите насос или помпу по выгодной стоимости В длительную поездку с надёжным чемоданом!

Последние новости